~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Коя песен...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

Коя песен... Empty
ПисанеЗаглавие: Коя песен...   Коя песен... Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:06 am

Много е просто, отговаряте на коя песен ще направите еди си какво или отговаря на еди си какво Laughing Не съм ги мислила аз, ама тъй като не намерих оригинала на играта, ще напиша по спомен въпросите heh



1. Коя песен ви описва най-добре?
2. Коя песен описва отношението на другите към вас?
3. Песента, която описва най-добрият ви приятел?
4. Коя песен е за враговете ви?
5. Какво мислите за любовта?
6. Как ще живеете?
7. На коя песен ще танцувате на сватбата си?
8. Коя песен искате да бъде пусната на погребението ви?
9. На коя песен бихте правили стрийптиз на гаджето си?
10. Какво мислите за живота?
11. На коя песен бихте правили секс?
12. На фона на коя песен бихте изживели най-красивите си моменти?
13. Коя песен описва живота ви в у-ще?
14. Коя песен би казал, че все едно е писана за теб?
15. На коя песен сте плакали?
16. Кои песни бихте избрали, ако имате една минута живот и Господ ви казва, че ще ходите в отделен рай и можете да си изберете само три песни, които да слушате там? Laughing






Айде да ви видим Laughing
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Mace-Trepach

Mace-Trepach


Брой мнения : 42
Age : 32
Registration date : 18.08.2007

Коя песен... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен...   Коя песен... Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:36 am

1. Коя песен ви описва най-добре? - Papa Roach - The fire (така ми казаха Laughing )
2. Коя песен описва отношението на другите към вас? - LT United - We are the winners Laughing Laughing Laughing
3. Песента, която описва най-добрият ви приятел? - "I'll be there for you" - от сериала "Приятели"
4. Коя песен е за враговете ви? - нямам врагове Laughing
5. Какво мислите за любовта? - Любовта е тъп начин да си уплатниш времето ...- а иначе Bryan Adams - everything i do, i do it for you
6. Как ще живеете? - Искам да живея щастлива. Всичко останало се подразбира, щом ще съм щастлива Коя песен... 109639 песен: Pink - U and Ur hand Laughing
7. На коя песен ще танцувате на сватбата си? - оф не знам...не мога да се обременявам с тия неща сега Very Happy може би Shania Twain - From this moment on...
8. Коя песен искате да бъде пусната на погребението ви? - Не искам на хората да им е до музика на погребението ми.... Shocked
9. На коя песен бихте правили стрийптиз на гаджето си? - ...той не заслужава....
10. Какво мислите за живота? - аз и преди съм казвала "ЖИВОТЪТ Е ВЪШКА" Laughing - трудно можеш се отървеш от нея и непрекъснато ти сервира нови гниди Laughing
11. На коя песен бихте правили секс? - зависи от настроението...ама принципно не бих правила секс на музика...разсейва Laughing
12. На фона на коя песен бихте изживели най-красивите си моменти? - Bon Jovi - It's my life
13. Коя песен описва живота ви в у-ще? - Bon Jovi - It's my life Laughing
14. Коя песен би казал, че все едно е писана за теб? Mikey каза, че е на Papa Roach - The fire Laughing
15. На коя песен сте плакали? - Richard Marx - Right here waiting
16. Кои песни бихте избрали, ако имате една минута живот и Господ ви казва, че ще ходите в отделен рай и можете да си изберете само три песни, които да слушате там? - Evanescence - Going Under, LP - Numb ииииии Robie Williams - Feel Коя песен... 678939


П.С: Някой от отговорите ми са под влияние на моментното ми състояние (ако няма рима удари ма), така че не гарантирам за валидността им по принцип Коя песен... 872392


Последната промяна е направена от на Пон Окт 15, 2007 12:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

Коя песен... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен...   Коя песен... Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 11:37 am

Пфу, това ще е трудничко... Shocked Laughing




1. Коя песен ви описва най-добре?
On My Own - The Used

2. Коя песен описва отношението на другите към вас?
Ще избягам ли от теб Laughing Сериозно... не знам, вие ще кажете не мога да го понеса


3. Песента, която описва най-добрият ви приятел?
The Best - Tina Turner

4. Коя песен е за враговете ви?
Ring the Alarm - Beyonce духайте, той е мой!

5. Какво мислите за любовта?
Blue and Yellow - The Used

6. Как ще живеете?
Be Yourself - Audioslave

7. На коя песен ще танцувате на сватбата си?
Wicked Games - Chris Issak

8. Коя песен искате да бъде пусната на погребението ви?
Dance dance - Fall Out Boy Laughing Но ако трябва да е нещо тъжно, In Loving Memory - Alter Bridge

9. На коя песен бихте правили стрийптиз на гаджето си?
FutureSex/LoveSound - Justin Timberlake... И на него бих му правила Twisted Evil Друга подходяща песен - Justify my love- Мамадона laugh

10. Какво мислите за живота?
Away From The Sun - 3 Doors Down


11. На коя песен бихте правили секс?
Closer - Nine Inch Nails dick

12. На фона на коя песен бихте изживели най-красивите си моменти?
Е, зависи от момента... Някоя от тези, които са ме разплаквали Laughing Ама в момента съм на вълна Дилайла laugh Тъй че казвам нея...


13. Коя песен описва живота ви в у-ще?
This Ain't A Scene, It's an Arms Race - Fall Out Boy

14. Коя песен би казал, че все едно е писана за теб?
Promiscuous Girl - Nelly Futado Laughing Само за тая песен се сещам, дето да отговаря на въпроса... Laughing

15. На коя песен сте плакали?
Пфу, на коя ли не, братче Laughing
Lips of an angel, Broken, The memory will never die, Blue and Yellow, On my own, Far Away, Because of You, Here without you, Better Than Me, I don't love you, Jack the Ripper, The Ghost of you, What's left of me, Black, Emotion, Is This Love, Here by me, Always / Bon Jovi, Always/ Blink 182, I'll be there for you, All of this, I'm lost without you, Down, Always/saliva, One Last Cry, ncomplete, Re-Offender, Who Knew, I don't wanna miss a thing, I Don't Wanna Know, Still On My Brain, look what you've done, With Arms Wide Open, I Miss You, Show me the meaning of being lonely... Оффф, аре стига толкова! Laughing



16. Кои песни бихте избрали, ако имате една минута живот и Господ ви казва, че ще ходите в отделен рай и можете да си изберете само три песни, които да слушате там?

Хмм... само три Shocked

1. On my own - The Used
2. Forever - Papa Roach (thanx момчи Коя песен... 37805 )
3. Lips Of An Angel - Hinder Коя песен... 37805 Коя песен... 37805 Коя песен... 37805
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Mikey




Брой мнения : 43
Registration date : 19.08.2007

Коя песен... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен...   Коя песен... Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 12:02 pm

1. Коя песен ви описва най-добре? - PapaRoach - Not Listening , Limp Bizkit my Way - Бунтар съм си по душа Very Happy Very Happy
2. Коя песен описва отношението на другите към вас? - Хмм Зависи за кои .. повечето хора , са идиоти - LinkinPark - Numb (те така се държат към всички ) Има една пънк песничка .. ама не помня на коя група е ( Креми ?? , май бяха 7 seconds) Best Friend Very Happy
3. Песента, която описва най-добрият ви приятел? - RiseAgainst - Drones - много я мрази тая песен .. ама за това се сетих Very Happy Very Happy
4. Коя песен е за враговете ви? - Еванесънс ( не мога да го пиша на англ винаги бъркам ) - GOING UNDER
5. Какво мислите за любовта?- Въйй сега сигурно някой ще се учудят ама DAVID GUETTA - Love IS Gone Very Happy :P
6. Как ще живеете? - Ill Nino - How Can I live ( Without you :P )
7. На коя песен ще танцувате на сватбата си? - Кондьо - МЪНИ МЪНИ Very Happy
8. Коя песен искате да бъде пусната на погребението ви? - ЕВАНЕСЪНС ( Не се смейте Very Happy ) - Bring me to life
9. На коя песен бихте правили стрийптиз на гаджето си? - Не й блазе Very Happy - You Can Leave Your Hat On
10. Какво мислите за живота? Korn - Evolution ( не е точно за живота ама пак става Very Happy
11. На коя песен бихте правили секс? - Tony Braxton - UNBRAKE MY HEART
12. На фона на коя песен бихте изживели най-красивите си моменти? - Saliva Always ( anyone ?? )
13. Коя песен описва живота ви в у-ще? - тука ще повторя песента от първия пост PAPA ROACH - NOT LISTENING
14. Коя песен би казал, че все едно е писана за теб? - Asian Kung-Fu Generation - Haruka Kanuta - японски .. не го разбирам .. супер е объркан и в като го чуя мозъка ми се извива на две Very Happy - правете си изводите Very Happy
15. На коя песен сте плакали? - Не съм плакал на музика!
16. Кои песни бихте избрали, ако имате една минута живот и Господ ви казва, че ще ходите в отделен рай и можете да си изберете само три песни, които да слушате там? Laughing - Най - лесния въпрос LinkinPark - In The End , Linkin Park - Pushing me Away , Linkin Park - No more Sorrow ( Sorry , Met Laughing )
Върнете се в началото Go down
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

Коя песен... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен...   Коя песен... Icon_minitimeПон Окт 15, 2007 12:16 pm

^ Да, 7 Seconds е групата :P
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
The Garden of Eden
Admin
The Garden of Eden


Брой мнения : 65
Age : 32
Registration date : 05.08.2007

Коя песен... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен...   Коя песен... Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 9:05 am

1. Коя песен ви описва най-добре?metallica –sad but true,simple plan-welcome to my life
2. Коя песен описва отношението на другите към вас?
3. Песента, която описва най-добрият ви приятел?о дилайла
4. Коя песен е за враговете ви?Public Enemy & MC Lyte -Dark Angel Theme хахаха
5. Какво мислите за любовта? MANDY MOORE-IT'S GONNA BE LOVE , Tyler Hilton and Bethany Joy L - When The Stars Go Blue, Toni Braxton - Un - break My Heart , 0Jimmy Eat World - Disintegration
6. Как ще живеете? Phantom Planet - California

7. На коя песен ще танцувате на сватбата си?Нямам намерение да има такава но все пак .The Lovely Feathers - Wrong Choice не няма да е чак толкоз брутално ще бъде на i wanna rock
8. Коя песен искате да бъде пусната на погребението ви?AC/DC РУЛЗЗЗЗ Highway To Hell пак започнах с бруталните изказвания.Ще бъде няква тъжна на евънчетата ама пък що да ривът хота по добре някоя весела Run D.M.C. - It's Tricky хаха
9. На коя песен бихте правили стрийптиз на гаджето си?Ами ако гаджето ми е беше(те тоз късмет) Дженсън на всичко и навсякъде ще прая ама и Джъстин ще свърши работа или мамдона Justify my love
10. Какво мислите за живота? .The All-American Rejects -Move Along не питайте защо просто тва ми дойде на главата щот има още доста
11. На коя песен бихте правили секс?Ами начи ако Дженсън...аве ддз
12. На фона на коя песен бихте изживели най-красивите си моменти?Ами ако тия моменти са с Дженсън хахахаха офффф нз стига с тия философски въпроси кат ги изживея ще ви кажа
13. Коя песен описва живота ви в у-ще? Coolio - Gangsta's Paradise хаха
14. Коя песен би казал, че все едно е писана за теб?пахах неква луда илиии Craig David –Walking Away уффф мн ме затруднявате
15. На коя песен сте плакали?ъъъ ей тука ще се червя ся Кариаризма-колко ми липсвашш лялялля(ама тва беше преди време )иначе плях нз зависи от настроенитео ми мога на сичко да рева
16. Кои песни бихте избрали, ако имате една минута живот и Господ ви казва, че ще ходите в отделен рай и можете да си изберете само три песни, които да слушате там?
САМО ТРИИИИИИИИИИИИИИИ
Tyler Hilton and Bethany Joy L - When The Stars Go Blue
fall out boy-a little less sixteen candles a little more touch me
Public Enemy & MC Lyte -Dark Angel Theme
уж от всичко по-малко...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя песен... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя песен...   Коя песен... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя песен...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Женски работи :: Тестове и игри-
Идете на: