~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Поредна тъпа тема ;D

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Mace-Trepach

Mace-Trepach


Брой мнения : 42
Age : 32
Registration date : 18.08.2007

Поредна тъпа тема ;D Empty
ПисанеЗаглавие: Поредна тъпа тема ;D   Поредна тъпа тема ;D Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 6:41 am

Така....извинявам се за тъпата тема, моля админката да я изтрие ако и се стори прекалено куха Rolling Eyes
Току-що се връщам от плаж. И с кой мислите ходих? СЪВСЕМ САМА!!! духайте, той е мой! Тва за мене е подвиг чутовен, затова реших да споделя с вас това събитие Поредна тъпа тема ;D 678939 Така де....всички ги мързи, две не виждат, кво остава за цяла плажна ивица Laughing Затова Янчето сутринта стана с мисълта, че днес ще бъде ДЕНЯТ!! И какво направи? Грабна си хавлийката и цайсите и си хвана пътеката към плажа, където сам-самичка си правеше веселото и си изкара 2 часа Поредна тъпа тема ;D 394323
Направо ми иде да си стисна ръката за този невероятен подвиг Поредна тъпа тема ;D 678939 Поредна тъпа тема ;D 273184 Поредна тъпа тема ;D 199241
Върнете се в началото Go down
Mikey




Брой мнения : 43
Registration date : 19.08.2007

Поредна тъпа тема ;D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поредна тъпа тема ;D   Поредна тъпа тема ;D Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 12:25 pm

БРАВИСИМО !!! Голям подвиг си сторила.. и какво прави сама 2 часа Shocked
Върнете се в началото Go down
 
Поредна тъпа тема ;D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Други :: Talk, talk, talk...-
Идете на: