~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 СМЯХ!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

СМЯХ! Empty
ПисанеЗаглавие: СМЯХ!   СМЯХ! Icon_minitimeСря Авг 22, 2007 3:28 pm

НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ЗА ЛИЦА СЪС СЛАБИ СЪРЦА И ПОД 13!



Цитат :
Върт'и минети мама ти дейба


Е са си идвам от скапания лъвов мост, дето киснах под дъжда незнам кво време докато чаках да се появи някоя \"жрица\" на любовта.
и изведнъж разбираш ли ми прошепва някои зад мене \"ехооо\", обръщам се аз и гледам една циганка, леко възрастна ама ми се усмихна и незнам кво ми стана ама аре работата ше става, е хууво на зор съм и я питам \"кви са цените бе какооо\" и тя ми вика \"момче, че работим с тебе за 15лв свирка, 30 секс и сичко с презерватив\"
е мама и стара, океи, ебе ми се даеба. викам и къде ти е терена, тя ми вика е там в бараката \"коя барака ма?\" и тя ми сочи некви бутки там, еми океи. отиваме и си мисля са как ше си я сложа в бараката и ще я изконсумирам като бял човек. отиваме в шибаната барака, бутам аз некви скапани огромни табели между двете бараки за да минеме разбираш ли, и очаквам да влизаме някъде. а то там било, там и бил скапания терен даеба. между двете бутки, и от бутките ми тече по дясната половина на тялото, цялия съм вир вода мамка му. ама това аре както и да е. аре почва се работата, аз съм един дебелан, и не с голяма патка даеба, ама и тя с един гъз да я еба дебел.
свалям панталона и тая ми нахлузва презерватива, и аиде свирки.
е мама ти дървена скапана кирлива циганска, точно три движения братя, точно три, едно напред и две назад, това и беше свирката.
аз и викам \"абе аре бе, кво става шо спря?\" а тя ми вика ами аре секс, аз и викам абе я даи малко още бре, даи поне да свърша па после пак секс, е мама и стара незнам ама ебати свирката с капут скапана ми направи, още три движения, аз нищо, ама нищо не усещам, а патката ми почва да спада, щото тая гнусна циганка нищо не каза да ме предразположи или нещо, а тоя презерватив не го знам къв беше ама някъв дебел, не си виждах пишката даеба, и лапа, кво лапаш маааааааа. едвам главата ми налапа, преди това семки яла и люспи по капута останаха. викам си, е са те почвам, обръщам я, и и гледам гъзъ, ееееееееееееееееееееееееби му маиката космат, пъпчив и дебел. еми океи даеба, аз съм дебел, разбирам, ама космат. аааааааааааааааааа. абе караи, и почвам, а тая циганка мръсна не се надупила даже, а на мене не ми е 20см та да и стигна путката ебати, то трябва някъв кол за да и мине през сланинестите бузи.
викам и \"аре наведи се, че нещо ми е малък (а то и спада налягането даеба)\" ааа тая гъска ми вика, ооо немога бременна съм, ама да те еба (мисля си) как си бременна бе ????????
и тая се обръща и с ръмжащ глас ми вика \" е сккиии\", и гледам некъв корем. е лошо ми стана даеба, ама нема начин, викам смъкваи гащите по надолу и се разкрачи и се надупи по добре, (даеба нема малко разиране към по ненадарените мамка им циганска)
е хууво, както и да е успях маи да вкарам нещо някъде, ама не усетих нищо, защо ? щото тая е широка като едно строително хале, или аз съм с ебати микроскопичния пенис, абе незнам, ръгнах я по силно и усетих вече леко топлинка мххехе, и почвам си аз като пич, ама нищо не усещам все още,!!!!!!!!!!!! защо ???????? да и еба маиката незнам кво и има или тоя презерватив е с термо изолация някъв или незнам. викам и \"даи да ти вдигнеме едното краче\" а тая кучка ми кресна леко, с което пениса ми почва пак да спада, вика \"абе как бе, ше си изцапам бебжовия панталон\" и мамка и мръсна, със се презерватива ме довърши на ръка, а аз седя като насран даеба, и се напънах сам да свърша, е мама и мръсна гадна, как ми разби всичкото мъжко дето имах. и си тръгваме, и аз половината, дясната половина вир вода, а другата суха, ама цялото тяло, не си мислете, че нещо само рамото ми е намокрило, беше ми студето докато я ебах ( ако може да се нарече ебане). 30лв пичове, 30 лв и смазан психически.....
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Mace-Trepach

Mace-Trepach


Брой мнения : 42
Age : 32
Registration date : 18.08.2007

СМЯХ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ!   СМЯХ! Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 6:47 am

Аууу тва беше простоооо..... laugh laugh laugh laugh laugh laugh
Върнете се в началото Go down
Mikey




Брой мнения : 43
Registration date : 19.08.2007

СМЯХ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ!   СМЯХ! Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 12:26 pm

Laughing ... Защо ли мисля , че знам от къде си го взела Laughing

Много добре !!!
Върнете се в началото Go down
The Garden of Eden
Admin
The Garden of Eden


Брой мнения : 65
Age : 32
Registration date : 05.08.2007

СМЯХ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ!   СМЯХ! Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:14 pm

от къде го напипа тва ве
Върнете се в началото Go down
Fallen Angel

Fallen Angel


Брой мнения : 49
Age : 32
Location : Вечно във филма... заедно със саундтрака
Registration date : 06.08.2007

СМЯХ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ!   СМЯХ! Icon_minitimeЧет Ное 22, 2007 2:15 pm

Хахахахахаха, не не не! Тва не знам къде съм го изпуснала ама направо.... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





СМЯХ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: СМЯХ!   СМЯХ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
СМЯХ!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Други :: Talk, talk, talk...-
Идете на: