~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Проблеми с родителите...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

Проблеми с родителите... Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми с родителите...   Проблеми с родителите... Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 10:29 am

Това е тема, в която на спокойствие може да напсувате някой от родителите си (а може и двамата).

Аз започвам с това, че баща ми е адскиии тъп и адски много ме изнервя. Винаги смята, че разбира от всичко, а това съвсем не е така, и прави тъпи и ненужни забележки. С майка ми сме страшно близки и споделяме всичко, но с баща ми нещата не стоят така. И двете не можем да го търпим долу ръцете от моя м Просто ми трябва тема, в която да си изкарам яда... Ако има още като мен - псувайте на свобода!
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Mikey




Брой мнения : 43
Registration date : 19.08.2007

Проблеми с родителите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми с родителите...   Проблеми с родителите... Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 10:30 am

ЕЙ ДА ГО Е !! БАЩА МИ СЕ ПРИБИРА ТАЯ ВЕЧЕР.. ДАЖЕ ВЕЧЕ СИГУРНО Е НА ПЪТ КЪМ ВКЪЩИ !!! МАМИЧКООООО!!!! СКОРО И АЗ ЩЕ ПСУВАМ !!! ПАЗЯ СИ МЯСТО !
Върнете се в началото Go down
 
Проблеми с родителите...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Други :: Talk, talk, talk...-
Идете на: