~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 3 Doors Down

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

3 Doors Down Empty
ПисанеЗаглавие: 3 Doors Down   3 Doors Down Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 9:39 am

3 Doors Down 84k



Още през първата седмица 3 Doors Down излизат на челно място в Билборд класацията за албуми топ 200. Групата вече е продала над 200 000 копия от новия си албум „Seventeen Days” („Седемнайсет дни”). До момента 3 Doors Down имат над 12 милиона продадени копия от предишните албуми – „The Better Life” (2000 г.) и „Away From The Sun” (2002 г.). Групата се прочу с хитовете „Here Without You”, „When I Am Gone”, „Be Like That”, „Loser”, „Duck And Run” и „Kryptonite”, които веднага покориха класациите.

Universal Music/ Virginia Records






Едно от първите групи, по които се зарибих. Страшно са добри и имат невероятни текстове. Любимите ми песни са: Here Without You (естествено), Let Me Go, Loser, I Feel You, Here By Me, Landing In London, Kryptonite, Never Will I Break, Behind Those Eyes, Changes, Down Poison, When I'm Gone... Айде стига толкова Laughing


Последната промяна е направена от на Пон Авг 20, 2007 9:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
The Garden of Eden
Admin
The Garden of Eden


Брой мнения : 65
Age : 32
Registration date : 05.08.2007

3 Doors Down Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3 Doors Down   3 Doors Down Icon_minitimeПон Авг 20, 2007 9:44 am

уууууууууууу мн готина група напоследък слушам най вече вде песни Let Me Go и Be Somebody и скоро мисля да си изтегля повече техни песни ,защото групата найстина е супер готина.
Върнете се в началото Go down
 
3 Doors Down
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Творчество и шоубизнес :: Музика-
Идете на: