~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 The All Mighty , lol ! :D :D

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Mikey




Брой мнения : 43
Registration date : 19.08.2007

The All Mighty , lol ! :D :D Empty
ПисанеЗаглавие: The All Mighty , lol ! :D :D   The All Mighty , lol ! :D :D Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 9:44 am

Първи пост.. ! ОМГ КОЛКО ЕМОТКИ ... Евалата на Админката за труда :P :P не мога да го понеса А ей тая емотка е най-лудата Laughing ! Ся малко за мене ,Ъмм Казвам се Момчил , От Град Разград съм ( ся не ми казвайте " Да бе да а аз съм от Пирдоп " ) Наистина съм от Разград и не се Базикам ! На 16 години съм и уча в Природо Математическа Гимназия "Акад . Никола Обрешков" 10а клас " Математика с Англииску ( ебаси ужаса , някой да ме гръмне ако може " ! Държа на приятелите си , обичам MANCHESTER UNITED , LINKIN PARK , Кеча Laughing , Адрияна Лима , Животните и Природата ! affraid affraid ( много луди емотки , или май споменах вече Laughing ) Ъмм , държа на приятелите си и се опитвам да им помагам когато и с каквото мога ! Играя Тенис ( любителски и само от реме на време ) и редовно цъкаме мачле тука в квартала (ся ако ме питате що ко пиша това , не мога да ви отговоря ) Наскоро ( е не толкова скоро де ) се запознах с Админката ( или една от админките ) на форума , и смея да кажа " THANK YOU BROCKI " за оня чат у скайпа ... Еваларката , страхотен човек с уникално чувство за хумор , добър вкус за музика , ии ъъъ аи стига съм са мазнил ся , че ше ме изкарате ебати хлъзгавия.. Друго ко да ви кажа МРАЗЯ ЧАЛГАТА , ЛЪЖАТА , ИЗНЕВЯРАТА , въпреки че изобщо не съм ревнив ,lol ЧЕЛСИ , АРСЕНАЛ , ЛИВЪРПУЛ и РЕАЛ МАДРИД, Роджър Федерер !!!! ГОЛЯМ ФЕН СЪМ НА ДЕЙВИД БЕКЪМ Very Happy или по-точно на престоя му в Manchester United ... Абе деба ае ся се едно пък някой ше го чете това що и аз да си тровя нервите да го пиша.. се едно нямам друга работа .. всъщност нямам де ... Ето ви и заключение " FUCK MANCHESTER CITY !! ъъъ или на Български казано Fuck Манчестър Шити !!!

Мир да има па другото го заеби Very Happy ..лол и секс .. Laughing Sleep Sleep , пак да спомена за емотките .. или пък няма нужда..

П.с - ДОКАТО ПИСАХ ТОВА БЯХ МНОГО РАЗЛИГАВЕН , Така , че не ми обръщаайте внимание

П.с2 - Какво е уписанието без подходяща снимка - The All Mighty , lol ! :D :D Sv403977qz9

Питайте ся Арен ли съм или не Laughing







Едит: Само се чудя кво ше правя в тоя форум , ама и това си има решение .. ше си рекламирам гората Laughing

Едит2: Я съм тоя посредата Laughing аз съм ангелче...
Върнете се в началото Go down
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

The All Mighty , lol ! :D :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The All Mighty , lol ! :D :D   The All Mighty , lol ! :D :D Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 9:52 am

Е добре дошъл в малкото ни извратено общество, тук ще се чувстваш сред свои, макар и половото привличане да е различно Shocked Laughing И за да разбия конспирацията, тая снимка НЕ Е НА МАЙКИ духайте, той е мой! На един изрод е, ама това няма значение... И да ви кажа на кой е, няма да разберете What a Face Та, Майки е голямо лице и заслужава овациите ви само за това, че се престраши да се регне тук! The All Mighty , lol ! :D :D 678939 Така че едно ОГРОМНО МЕРСИ!

PS: Още емотиконки ще слагам, ама нз кога lol!
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Mikey




Брой мнения : 43
Registration date : 19.08.2007

The All Mighty , lol ! :D :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The All Mighty , lol ! :D :D   The All Mighty , lol ! :D :D Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 9:56 am

Е Как да не съм аз , викат ми парци Laughing ... Офф разкрихте ме ... айде ще си сложа снимка ама само от мене да мине Laughing



The All Mighty , lol ! :D :D 015ru3


The All Mighty , lol ! :D :D 014av0

The All Mighty , lol ! :D :D P3290046lf1


Еми да го еба... не можах да се скрия .. ко да напрая , разкриват ме Laughing Ама и шибаните снимки които бяха каченаи са си преебали линковете wtf? и ся слагам някви .. ъъъ снимки такива .. дето не ме кефят мн ама нищо , на кой му пука ... Laughing Все пак ми казват " мистър свят"


ЕДИТ: Необичайно много се лигавя като след загуба на Юнайтед ;(

Едит2 : Намерих една по-такава Laughing Човешка да я наречем..

The All Mighty , lol ! :D :D Mevd7
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The All Mighty , lol ! :D :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The All Mighty , lol ! :D :D   The All Mighty , lol ! :D :D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The All Mighty , lol ! :D :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Forum stuff :: Представяне-
Идете на: