~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 A Walk To Remember

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
The Garden of Eden
Admin
The Garden of Eden


Брой мнения : 65
Age : 32
Registration date : 05.08.2007

A Walk To Remember Empty
ПисанеЗаглавие: A Walk To Remember   A Walk To Remember Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 10:02 am

A Walk To Remember

A Walk To Remember Awalktorememberyu0
Жанр: Драма
Участват:Шон Уест,Манди Мур,Дарил Хана
Режисьор: Адъм Шанкман
Сценарист: Николас Спаркс (роман) & Керън Лансен (сценарий)
Продуцент: Денис Ди Нови
Резюме : В поредната пролет в малкото пристанищно градче Бюфорт, Северна Каролина, Ландън Картър си спомня последната година в местната гимназия и Джейми Съливан, момичето, което промени живота му. Сериозна и консервативна, Джейми (Мур) е много далеч от от разбиранията на околните за готин тийнейджър, но това въобще не я интересува. Ландън (Уест) живее безсмисленият си живот на звезда в гимназията, нямайки нито планове за бъдещето, нито вяра в себе си. Когато една на пръв поглед безобидна шега има ужасни последици и едно момче е в болница, Ландън е наказан да преподава на изостанали ученици през уикендите и да участва в театралната постановка в училище. Имайки много ангажименти, с които не може да се справи, той е принуден да потърси помощта на Джейми. Скоро, абсолютно против собствените си очаквания и тези на хората, които нарича свои приятели, Ландон ненадейно се влюбва в момичето, което ще предаде му предаде страстта към живота, която никога не си е представял... Гледайте го утре ще го дават по нова телевизия във 2ч.

A Walk To Remember Co4sh7
A Walk To Remember 2mandymoore400a012207fx3

Върнете се в началото Go down
PrettyGirl

PrettyGirl


Брой мнения : 14
Registration date : 05.08.2007

A Walk To Remember Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Walk To Remember   A Walk To Remember Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 3:39 pm

О много готин филм , един от любимите ми , обаче голям рев пада на него... мн е тъжен.
Върнете се в началото Go down
Mace-Trepach

Mace-Trepach


Брой мнения : 42
Age : 32
Registration date : 18.08.2007

A Walk To Remember Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Walk To Remember   A Walk To Remember Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 3:34 am

Адски много ревах на тоя филм A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 A Walk To Remember 37805 Не знам дали само при мене е така, обаче ме настройва романтично някакси и рева, рева, рева, и после ми се прави секс Laughing
Върнете се в началото Go down
The Garden of Eden
Admin
The Garden of Eden


Брой мнения : 65
Age : 32
Registration date : 05.08.2007

A Walk To Remember Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Walk To Remember   A Walk To Remember Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 7:16 am

И аз много съм ревала на това филмче,само че без това за секса :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





A Walk To Remember Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Walk To Remember   A Walk To Remember Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
A Walk To Remember
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Творчество и шоубизнес :: Филми и новини-
Идете на: