~ 7 Minutes In Heaven~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~ 7 Minutes In Heaven~

A place where you can find all stuff about the hottest guys on the Earth.
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Tokio Hotel

Go down 
+2
The Garden of Eden
Cinderella
6 posters
АвторСъобщение
Cinderella




Брой мнения : 4
Registration date : 06.08.2007

Tokio Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 6:19 am

Харесвате ли ги ? Защо ?
Върнете се в началото Go down
The Garden of Eden
Admin
The Garden of Eden


Брой мнения : 65
Age : 32
Registration date : 05.08.2007

Tokio Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 7:46 am

Не ,не ми харесват,нещо не ми хващат окото или ухотопо точно казано.Пък и въпреки че го уча дойча не ми е любим език Sleep
Върнете се в началото Go down
Miss Murder
Admin
Miss Murder


Брой мнения : 143
Registration date : 05.08.2007

Tokio Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeПон Авг 06, 2007 11:16 am

Ами не съм им фенка и аз. Харесвам само Rette Mich и Der Letzte Tag. Може би правят хубава музика, но на мен не ми допадат особено =)
Върнете се в началото Go down
http://7minutesinheaven.forumotion.com
Dju

Dju


Брой мнения : 11
Age : 32
Registration date : 07.08.2007

Tokio Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeПон Авг 13, 2007 5:47 pm

Въх пък като си помисля само, че ся съм извън бг и тука хората ги слушат мн повече отколкото "у нас" и ми призлява... Не че съм като малките лиглички дето се кефят на Бил (вокалиста) или пък примерно брат му, а просто ми харесва това, което правят... текстовете им винаги са пълни с невероятно много смисъл, фейвърит са ми Рескю ми и Тру дъ мунсуун (сорка ама ме мързи да сменям езика). И аз мн мн не го обичам немския. Обаче така или иначе ше трябва да го науча... рано или късно... Tokio Hotel 37805 но както и да е... братовчедка ми пък е на 7 години и харесва всяко нещо, което и аз и в същото време харесва само неща, които ме дразнят (малко е сложно за обяснение Tokio Hotel 767977 ) Но ТХ са нещото, което тя харесва почти колкото и аз... Жалкото е че тя още не може името им като хората да напише, но им се има завеликата фенка... Както и да е.... На темата: Харесвам Токио Хотел заради посланието което носи всяка тяхна песен, заради съчетанието между мелодия и текст... Ами май това е... :)
Върнете се в началото Go down
Mikey




Брой мнения : 43
Registration date : 19.08.2007

Tokio Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 10:36 am

Мисля си сложа женска перука , да отслабна с 30 - 40 кила , да си пусна дълга коса , да фана китара ( вече съм я фанал де ) .. и да почна да пея лигави песни на немски Shocked и почвам да прая конкуренция на токио в средите на момиченцата на тинейджърска възраст , които си падат по момчета - момичета.. Само ще ми трябва много грим , и много женски дрехи лол... Tokio Hotel 767977 Tokio Hotel 767977 Tokio Hotel 767977

Само една вметка .. последна .. Аз лично нищо не разбирам от външен вид , и от музика , ама като видях за първи път вокала , на ТХ , си помислих " Ебати яката мадама ' .. Уви то било мъж.. Laughing


Мисля , че един Фунаки ще им се отрази добре аз съм ангелче... аз съм ангелче... аз съм ангелче... аз съм ангелче...
Върнете се в началото Go down
PrettyGirl

PrettyGirl


Брой мнения : 14
Registration date : 05.08.2007

Tokio Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 3:42 pm

Не , не тия не ги трая ... мн са зле ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Tokio Hotel Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Tokio Hotel
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
~ 7 Minutes In Heaven~ :: Творчество и шоубизнес :: Музика-
Идете на: